Jak nie czytam jak czytam!

Dokładnie w Dzień Dziecka uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w akcji masowego czytania "Jak nie czytam jak czytam!". W ramach akcji w całej Polsce dokładnie o godzinie 10.00 uczniowie czytają wspólnie swoje ulubione książki aby pobić rekord z roku 2016.

Mimo upalnego dnia, 148 uczniów ZSSTO w Tychach spotkało się na boisku szkolnym i zasiadło do czytania. Dobór książek był dowolny, choć na tle literatury już wydanej, wyróżniało się kilka pozycji nietypowych. Były to książki napisane i przygotowane przez naszych uczniów: Igora Kubiaka, Jana Uckę, Antoninę Dyjas, Miłosza Sikorę, Norberta Tomaszewskiego, Nikodema Krzyżowskiego oraz Szymona Błońskiego.

Wszystkim zaangażowanym czytelnikom bardzo dziękujemy!

Agnieszka Szczęsny, nauczyciel bibliotekarz ZSSTO w Tychach