Nocni Piraci z Ia

Dzielna brygada uczniów z klasy 1a razem ze swoim kapitanem, miała okazję by wyruszyć w rejs z naszym książkowym przyjacielem Piratem Rabarbarem. Cała nadmorska wyprawa odbyła się w naszej szkole z piątku na sobotę 6/7 kwietnia. Uczniowie przebrani za piratów, wspólnie przygotowali piracką pizze, bawiliśmy się przy muzyce jak na prawdziwych piratów przystalo oraz słuchaliśmy ciekawych morskich opowieści. Kiedy sił już powoli mam brakowało do harców i zabaw wszyscy udaliśmy się do sali gimnastycznej gdzie czekały na nas cieplutkie śpiwory- i to był ten najważniejszy moment. Wspólne radosne spanie w naszej szkole z której ciężko jest nas wygonić. Tyle emocji że trudno było zasnąć a jednak się udało. Noc minęła bardzo szybko. Poranek upłynął na porządkowaniu i przygotowaniu wspólnego śniadania. Ciepła herbatka, świeży chleb, pyszne i własnoręcznie wykonane kanapki. Było radośnie i zaskakująco. Drodzy Rodzice jesteśmy gotowi aby wyruszyć na zieloną szkołę.

2018.04.07, Sabina Ogierman