Aktualności

   

SP STO w projekcie „Szkoła Współpracy”

20 i 21 lutego przedstawiciele nauczycieli, rodziców i uczniów wzięli udział w pierwszym szkoleniu realizowanym w ramach projektu "Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły". Projekt ma na celu wprowadzenie w nowoczesnego modelu współpracy pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami w zakresie organizacji życia szkoły. Współpracy opartej na zaufaniu i współodpowiedzialności za tworzoną razem przestrzeń szkoły (SP STO w projekcie „Szkoła Współpracy”).

2014.02.24,
Edyta Razmus, dyr. ZS STO


   

6-latki w SP STO

W opinii Rodziców, których dzieci rozpoczęły edukację w I klasie jako 6-latki - jest dobrze :)! Dziękuję Rodzicom, którzy wzięli udział w ankiecie i zachęcam wszystkich do zapoznania się z ich opiniami o naszej szkole (Ankieta 1-wyniki, Ankieta 1-wykresy, Ankieta 2-wyniki).

2014.02.23, Edyta Razmus


   

Wyjazd naukowy – Śląskie Międzyuczelnianie Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych

W styczniu 2014 roku uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej uczestniczyli w wykładach dotyczących programowania – robotyki oraz zajęć z zakresu fizyki, chemii i elektroniki (Wyjazd naukowy – Śląskie Międzyuczelnianie Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych).

Dominika Kaniewska


   

Wicemistrzyni kaligrafii

W finale ogólnopolskiego Konkursu Ładnego Pisania, który odbył się 12 grudnia w Warszawie, Karolina Mleczko z kl. VI zdobyła zaszczytne II miejsce! Do udziału w Konkursie przygotowywała się pod czujnym i wymagającym okiem p. Wiesławy Twaróg, która w naszej szkole prowadzi pozalekcyjne zajęcia kaligrafii. Łatwo nie było, konkurencja była duża a stres robił swoje, ale zdolności i cierpliwość zaowocowały sukcesem (Wicemistrzyni kaligrafii)!

Edyta Razmus,
2014.01.013


   

II miejsce i Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego

Z przyjemnością informujemy, iż uczniowie klasy 6 szkoły podstawowej zostali nagrodzeni w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego. Mikołaj Zawada zdobył 2 MEJSCE, a Kacper Sagan WYRÓŻNIENIE (II miejsce i Wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :-)
Dominika Kaniewska


   

Strona 1 z 28

 

 

Projekty w ZS STO:Eduscience
 Eduscience
 

Tu klikaj: